341 föremål
Dunhill tändare.
6d 8 tim
Dunhill tändare.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
1d 8 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, "By".
2 tim 44m
Ola Billgren, "By".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 8 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
8 tim 8m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK