Kan inte nå servern
 
341 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
2d 13 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
1d 14 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
3d 10 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
8 tim 47m
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 9 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
1d 14 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, "By".
8 tim 55m
Ola Billgren, "By".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.