606 föremål
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
17 tim 55m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
13 tim 5m
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
16 tim 15m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 15 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 16 tim
Lådfack, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 13 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2d 14 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
5d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
2d 13 tim
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK