606 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
3d 7 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
10 tim 52m
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK