606 föremål
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
6d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Tre gracer.
2d 10 tim
Peter Dahl, Tre gracer.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
6d 9 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
7 tim 48m
Gucci, väska, "GG Marmont".
4 900 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
4d 10 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nicolaes Berchem, Kvinna på åsna.
3d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
11 tim 36m
Louis Vuitton, armband.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
7 tim 34m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 5 tim
Mulberry, plånbok.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 9 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
5d 11 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
11 tim 46m
Mulberry, väska, "Alexa".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 10 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
7 tim 18m
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
7 tim 16m
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
3d 7 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
3d 7 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK