Kan inte nå servern
 
16 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.