21 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 19 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 19 tim
Cartier, scarf.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
18 tim 55m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miu Miu, väska/clutch.
21 tim 59m
Miu Miu, väska/clutch.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK