Kan inte nå servern
 
174 föremål
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
6d 2 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5d 5 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
1 tim 14m
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
4d 1 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
5d 1 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
3d 2 tim
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
1d 23 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
1d 1 tim
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
1d 1 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
1d
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
1d
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
1d 3 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
7d 4 tim
Bänk, Kina.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, "U Desk",.Ethnicraft, samtida.
2d
Skrivbord, "U Desk",.Ethnicraft, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1 tim 40m
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 3 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
3d 3 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 3 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 22 tim
Bockbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5 tim 8m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
2d 2 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
31 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
2d 2 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
1d
Soffbord, 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2 tim 28m
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 5 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
1d 1 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 5 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 3 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp,
2 tim 34m
Skåp,
Aktuellt bud
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2 tim 16m
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
5d
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4 tim 34m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2 tim 44m
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.