Kan inte nå servern
 
183 föremål
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
23 tim 36m
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
6d 4 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
4d 23 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
6d
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
2d 22 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
2d
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, "Flisor".
2 tim 26m
Olle Bonniér, "Flisor".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
1d 23 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
1d 23 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
2d 2 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
3d
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 1 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4d 1 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d 2 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
24m 39s
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
Aktuellt bud
6 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
1d 3 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
39 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
3d
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1d
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d
Eldskärm, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d 1 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 4 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
1d 23 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
5d 23 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
265 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 1 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp,
1d
Skåp,
Aktuellt bud
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
2 tim 48m
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
7d 4 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
1 tim 38m
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.