74 föremål
Axel Lind, Månskenslandskap.
2d 1 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
22 tim 30m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 5 tim
Byrå, 1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 6 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
3d 5 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
2d 2 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
4d 2 tim
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 6 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
3d 3 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp,
3d 3 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5d 2 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
3d 3 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK