Kan inte nå servern
 
991 föremål
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
2d
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Egron Lundgren, Spanjorska.
5d 1 tim
Egron Lundgren, Spanjorska.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 23 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
23 tim 23m
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 342 x 250 cm.
3d 16 tim
Matta, Keshan, ca 342 x 250 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 23 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
22 tim 43m
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
2d 22 tim
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
6d
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
6d
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
2d 20 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
4d 22 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
1 tim 13m
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
2d 21 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 1 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
3d 17 tim
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
2d 20 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
1d
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
2d
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
3d 17 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 20 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
5d 1 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
29 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
AKAY, "Akayism".
2d 1 tim
AKAY, "Akayism".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
2d 19 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1 tim 7m
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
3d 17 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
23 tim 49m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.