43 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
5d 20 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
22 tim 49m
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK