Kan inte nå servern
 
1364 föremål
Ernest Marie Pernelle, Fransk bygata.
3d 5 tim
Ernest Marie Pernelle, Fransk bygata.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
3d 4 tim
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skålfat, porslin, Kina, 1900-tal.
8d 7 tim
Skålfat, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, Utan titel.
7d 11 tim
Olle Bonniér, Utan titel.
Aktuellt bud 
777 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, handdukar, 3 st.
2d 7 tim
Burberry, handdukar, 3 st.
Aktuellt bud 
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstake, Frankrike 1800-talets senare del.
6d 6 tim
Ljusstake, Frankrike 1800-talets senare del.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Waist bag".
2d 9 tim
Gucci, väska, "Waist bag".
Aktuellt bud 
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, dokumentportfölj, "Documents".
4d 9 tim
Louis Vuitton, dokumentportfölj, "Documents".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Manschettknappar, sterlingsilver.
2d 7 tim
Manschettknappar, sterlingsilver.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
4d 8 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Leif Österman, Komposition.
4d 8 tim
Leif Österman, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
4d 8 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Förvandling" (variant 3).
4d 10 tim
Philip von Schantz, "Förvandling" (variant 3).
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Endel Kõks, Utan titel.
4d 9 tim
Endel Kõks, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Fogelin, Samlingslokalen.
3d 3 tim
Anders Fogelin, Samlingslokalen.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flamländsk skola, 1700-tal, Madonnan med barnet.
4d 8 tim
Flamländsk skola, 1700-tal, Madonnan med barnet.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgård i Provence".
11 tim 54m
Lennart Jirlow, "Trädgård i Provence".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, geometrisk komposition.
4d 10 tim
Olle Bonniér, geometrisk komposition.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
3d 9 tim
Mulberry, väska, "Bayswater".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elizabeth Keith, "The Scholar, Korea".
4d 8 tim
Elizabeth Keith, "The Scholar, Korea".
Aktuellt bud 
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffbord,
2d 9 tim
Carl Malmsten, soffbord,
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 8 tim
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska.
2d 6 tim
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 11 tim
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
3d 13 tim
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Givenchy, scarf.
2d 6 tim
Givenchy, scarf.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf, "La Route des Indes".
2d 13 tim
Cartier, scarf, "La Route des Indes".
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Wihlborg, Skördearbetare.
3d 3 tim
Gerhard Wihlborg, Skördearbetare.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
2d 8 tim
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnel Sahlin, kanna samt fem glas, Kosta Boda.
2d 8 tim
Gunnel Sahlin, kanna samt fem glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud 
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska.
2d 7 tim
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Folke Persson, Segelskutor.
11 tim 36m
Folke Persson, Segelskutor.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 10 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
5d 14 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kanonrör, 1900-tal.
3d 10 tim
Kanonrör, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch/häng 18K guld med camé.
3d 11 tim
Brosch/häng 18K guld med camé.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
2d 8 tim
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
Aktuellt bud 
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Camails".
3d 8 tim
Hermès, scarf, "Camails".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 13 tim
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
3d 4 tim
Paraplyställ, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 13 tim
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK