Kan inte nå servern
 
850 föremål
Matta, Marocko, ca 250 x 170 cm.
2d 5 tim
Matta, Marocko, ca 250 x 170 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 5 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
3d 5 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
5d 2 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
6d
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 7 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1d 5 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
2d 5 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
6 tim 59m
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 47 mm.
9 tim 29m
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kuddfodral, 6 st, Kelim, anatoliska, ca 70 x 50 cm.
4d 9 tim
Kuddfodral, 6 st, Kelim, anatoliska, ca 70 x 50 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
4d 10 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
3d 7 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
3d 6 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
3d 5 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
3d 6 tim
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
5d 2 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
5d 3 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
5 tim 49m
Madeleine Pyk, "Revälj".
Aktuellt bud
3 015 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Porträtt av en man.
2d 6 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
5 tim 41m
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rosor och fjäril.
5d 22 tim
Rosor och fjäril.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
6 tim 47m
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
9 tim 3m
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
5d 3 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
4d 6 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 6 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
3d 6 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, resegarderob.
1d 4 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
1d 5 tim
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
4d 9 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
3d 6 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
2d 8 tim
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 7 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
5d 4 tim
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.