Kan inte nå servern
 
203 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
23 tim 35m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
6d 1 tim
Matta, Kelim, Afghanistan, ca. 248 x 82 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, semiantik Kazak, ca 335 x 123 cm.
1d
Matta, semiantik Kazak, ca 335 x 123 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
1d
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
1d 23 tim
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
2d 21 tim
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Old Meshed, ca 295 x 204 cm.
9m 12s
Matta, Old Meshed, ca 295 x 204 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, ca 222 x 150 cm.
1 tim 23m
Matta, ca 222 x 150 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 177 x 128 cm.
2d 21 tim
Matta, slätvävd, ca 177 x 128 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 21 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
13m 12s
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
1 tim 19m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 312 x 216 cm.
2d 21 tim
Matta, Mahal, ca. 312 x 216 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 285 x 191 cm.
49m 12s
Matta, Keshan, ca 285 x 191 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.