151 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
2d 11 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 13 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 14 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 11 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 13 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 13 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
2d 11 tim
1 211 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
10 tim
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 11 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
5d 10 tim
Gucci, väska, vintage.
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 14 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 13 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 12 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
3d 11 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 13 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
15 tim 16m
Skulptur, patinerad brons.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
4d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 11 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK