166 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
4d 10 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 13 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5d 10 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
12 tim 51m
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 9 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
4d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, paraply.
1d 13 tim
Burberry, paraply.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, patinerad brons.
2d 14 tim
Skulptur, patinerad brons.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 13 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
4d 10 tim
1 111 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
6d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 11 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 11 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 14 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 12 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
12 tim 59m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
4d 12 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
4d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
12 tim 27m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
5d 10 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 9 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK