959 föremål
Chanel, väska, 2004-2005.
6d 8 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 9 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
6d 9 tim
Ring 18K guld med månsten.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
6d 9 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 9 tim
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 9 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
777 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
6d 9 tim
1 211 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
6d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
7d 8 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
7d 8 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK