273 föremål
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 5 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 6 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 6 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 7 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 10 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 9 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
1d 10 tim
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
1d 10 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK