Kan inte nå servern
 
464 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
3d 22 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
5d 21 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 18 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
19 tim 36m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 20 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
6d 19 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
1d 21 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.