Kan inte nå servern
 
487 föremål
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 14 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 13 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 10 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 8 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 9 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
6 tim 35m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
3d 12 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
3d 12 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Mikola, Landskap.
7d 12 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
2d 11 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 9 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 13 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gucci, väska.
4d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
4d 10 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 8 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.