Kan inte nå servern
 
338 föremål
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Curt Asker, Utan titel.
5d
Curt Asker, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 22 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
21 tim 19m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.