486 föremål
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3d 4 tim
37 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
6d
Takashi Naraha, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
1d 7 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d 5 tim
Petter Zennström, "Två".
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 3 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2 tim 6m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Slagbord, 1800-tal.
1d 4 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
1d 6 tim
Bengt Rosenström, mobil.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
1d 4 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
5d 6 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 4 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3 tim 6m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 6 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 1 tim
Louis Vuitton, armring.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
4 tim 24m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK