368 föremål
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 7 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
1d 1 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
7 tim 1m
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
3d 3 tim
1 211 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
1 tim 47m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
3 tim 7m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
4d 4 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
7 tim 21m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
4d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
1d 6 tim
Uno Vallman, Fiskeläge.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
2 tim 3m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, utan titel.
7d 5 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
6d 3 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 7 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK