Kan inte nå servern
 
170 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
20 tim 37m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 15 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
19 tim 35m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 21 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 17 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.