31 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 2 tim
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 2 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
4d 3 tim
Petter Zennström, "Två".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
1d 4 tim
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 1 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d 6 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK