Kan inte nå servern
 
1286 föremål
Bottega Veneta, plånbok.
2d 6 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 7 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
2d 7 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 5 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 5 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2 tim 56m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
1d 7 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
3 tim 44m
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 7 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsporträtt.
1d 6 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 6 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
1d 7 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 7 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
1d 7 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
3 tim 22m
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
1d 4 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 5 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
1d 7 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Porträtt av en man.
1d 4 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
7 tim 42m
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
1d 3 tim
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Älg i skog.
6 tim 6m
Harald Wiberg, Älg i skog.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 7 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.