209 föremål
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3d 19 tim
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 19 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
4d 14 tim
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
4d 15 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
4d 15 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
4d 17 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
4d 17 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4d 17 tim
Soffbord, 1970-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
4d 18 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
5d 13 tim
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 15 tim
Skänk, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5d 16 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
5d 16 tim
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
5d 16 tim
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 16 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
6d 19 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK