Kan inte nå servern
 
62 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
5d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.