Kan inte nå servern
 
97 föremål
Vitrinskåp, 1900-tal.
9 tim 30m
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
10 tim 10m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
11 tim
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
11 tim 8m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
13 tim 18m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 6 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 11 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 9 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
2d 10 tim
Evert Lundquist, "De gamla husen".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
2d 10 tim
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 11 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 11 tim
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 12 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 10 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
3d 10 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 12 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
3d 12 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 11 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 12 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 12 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 8 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 10 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d 10 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.