97 föremål
Bord, sk "Kaptensbord", England, 1900-tal.
8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
8 tim 12m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
8 tim 52m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
9 tim 50m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
12 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 5 tim
Mulberry, plånbok.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 9 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 7 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
2d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 9 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 9 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 10 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 8 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
3d 10 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 10 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 10 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 11 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 7 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 9 tim
Gucci, väska, "Soho".
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d 9 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR