Kan inte nå servern
 
116 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
39m 41s
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
45m 41s
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
Aktuellt bud
6 110 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaffeservis, 3 delar, silver, GAB, Stockholm, 1918.
4d
Kaffeservis, 3 delar, silver, GAB, Stockholm, 1918.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
4d
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.