Kan inte nå servern
 
1231 föremål
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
10 tim 58m
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
Aktuellt bud
57 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Burberry, väska.
1d 6 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
9 tim 24m
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
10 tim 48m
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
4 444 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 10 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
4d 10 tim
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
4d 7 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
3d 7 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
4d 10 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
11 tim 4m
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
5d 6 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, scarf, "Torana".
1d 6 tim
Hermès, scarf, "Torana".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 9 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
9 tim 38m
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
21 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
3d 9 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
9 tim 54m
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 9 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, handskar, storlek 8.
2d 11 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 8 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Grunt".
3d 9 tim
Anders Zorn, "Grunt".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 7 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 8 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 6 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
2d 10 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
1d 5 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d 9 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.