1477 föremål
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
7d 21 tim
28 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
20 tim 4m
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
2d 19 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, I olivlunden.
3d 14 tim
5 500 SEK
Utropspris
19 000 SEK
Inge Schiöler, Juni.
5d 22 tim
Inge Schiöler, Juni.
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Interiör med dukat bord.
2d 19 tim
Interiör med dukat bord.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, paraply.
2d 19 tim
Burberry, paraply.
895 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 20 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
22 tim 6m
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
4d 20 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
23 tim 2m
Zao Wou-ki, Composition.
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
2d
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
6d
Lanvin, halsband/kedja.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
3d 14 tim
2 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
22 tim 54m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
5d 23 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
5d 19 tim
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK