Kan inte nå servern
 
1287 föremål
Soffa, Jio Möbler.
5d 6 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Fartygsporträtt.
5d 8 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
5d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.