335 föremål
Chanel, brosch, sent 1900-tal.
4d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa 1900-talets mitt.
3d
Vägglampa 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2m 59s
Boksnurra, 1900-talets mitt.
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK