1199 föremål
Sideboard, 1960-tal.
7d
Sideboard, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Porträtt av en man.
6d 23 tim
Porträtt av en man.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
1d 22 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ellen Trotzig, "I sta'ns utkant", 1933.
3d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
3d
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Zorn, "John Hay".
2d 3 tim
Anders Zorn, "John Hay".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 307 x 200 cm.
2d
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, Kelim, 306 x 257 cm.
1d 1 tim
Matta, Kelim, 306 x 257 cm.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mor med barn.
3d 1 tim
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Linn Fernström, "Mannen med baggarna inuti".
3d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
3d
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 333 x 218 cm.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK