Kan inte nå servern
 
1437 föremål
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
10 tim 12m
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
2d 11 tim
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
1d 7 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
4d 3 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 8 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
3d 6 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 11 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
3d 8 tim
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
12 tim 34m
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 7 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
3d 6 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
4d 2 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
4d 1 tim
Lars Gunnar Bodland, ”Skeppen kommer”.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
2d 9 tim
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
3d 4 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
3d 8 tim
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 6 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
3d 6 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
9 tim 54m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Young, Sultan Selim Khan I.
8 tim 52m
John Young, Sultan Selim Khan I.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
12 tim 22m
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
3d 4 tim
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.