Kan inte nå servern
 
283 föremål
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
1d 4 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
37 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
3d 7 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
23 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
5d 2 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 7 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 3 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
7d 5 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
7 tim 18m
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
5d 2 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 7 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 6 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
2d 6 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
8 tim 4m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 7 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring, 18K guld med blå topas.
2d 7 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
7d 3 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 6 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
6 tim 42m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
4d 7 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.