Kan inte nå servern
 
279 föremål
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
1d 15 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
37 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
3d 17 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
5d 13 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 17 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 13 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
7d 15 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
17 tim 59m
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
5d 13 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 18 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 17 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
18 tim 45m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 18 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring, 18K guld med blå topas.
2d 17 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
7d 14 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 17 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
17 tim 23m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
4d 18 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.