Kan inte nå servern
 
262 föremål
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
2d 7 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
37 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
4d 10 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
7 tim 7m
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
6d 5 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 10 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
2d 6 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
1d 10 tim
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
3d 11 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
3d 9 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
3d 9 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 11 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
4d 11 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ring, 18K guld med blå topas.
3d 10 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
4d 9 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
7 tim 34m
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 9 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
1d 10 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
3d 13 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.