Kan inte nå servern
 
51 föremål
Sivert Lindblom, Utan titel.
1d 19 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d 19 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 18 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
18 tim 34m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
19 tim 46m
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 20 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d 19 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
3d 18 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 22 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 20 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.