123 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
9m 2s
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
3d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK