Kan inte nå servern
 
90 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d 22 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 21 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
1d 20 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 23 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
5d
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
1d 20 tim
Makode Linde, "Phantom Blot".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 23 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.