177 föremål
Stol, allmoge.
1d 5 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 7 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 5 tim
Eldskärm, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
5d 7 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK