134 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 16 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 10 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
15 tim 54m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
15 tim
Eldskärm, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 16 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 16 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 13 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 15 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK