141 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
16 tim 12m
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 18 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 16 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
5d 12 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 16 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d 18 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 18 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
5d 14 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK