Kan inte nå servern
 
95 föremål
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1d 22 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
21 tim 16m
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 1 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 1 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
4d 23 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
20 tim 48m
Makode Linde, "Phantom Blot".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
5d 23 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 19 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.