Kan inte nå servern
 
64 föremål
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d 2 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 3 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
6d
Makode Linde, "Phantom Blot".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
4d 2 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 1 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
4d 2 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
6d 3 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 1 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1 tim 5m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.