Kan inte nå servern
 
143 föremål
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
4d 23 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1d 3 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
5 tim 42m
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
1d
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 5 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 4 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 23 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
2 tim 44m
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 3 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Täbriz, ca 370 x 285 cm.
7 tim 14m
Matta, Täbriz, ca 370 x 285 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
6 tim
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
5d 1 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 3 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.