Kan inte nå servern
 
61 föremål
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 1 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
2d 1 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 2 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
4d
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
2d 1 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
2d
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
7d 4 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
6d
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 1 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.