239 föremål
Max Mikael Book, "Timex".
5d 3 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 6 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 2 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
6 tim 13m
Taklampa, Italien, samtida.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 6 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 1 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 2 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
4d 1 tim
Chloé, väska, "Paddington".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK