226 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 15 tim
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 14 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3d 12 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones, "Stolen".
14 tim 39m
Arne Jones, "Stolen".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 14 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 15 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 14 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 15 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
11 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 15 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Chloé, väska, "Paddington".
2d 12 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK