Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
264 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 2 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Movado, armbandsur, 15 mm.
6d 20 tim
Movado, armbandsur, 15 mm.
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 1 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 22 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 3 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 22 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
2d 23 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones, "Stolen".
1 tim 14m
Arne Jones, "Stolen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 2 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 1 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 2 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
23 tim 18m
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna i kimono).
2d
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna i kimono).
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
1d 22 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 2 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
23 tim 22m
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.