232 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 6 tim
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5 tim 58m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
4d 3 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5 tim 20m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones, "Stolen".
1d 5 tim
Arne Jones, "Stolen".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
7 tim 48m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 5 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d 6 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 5 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 6 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 6 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Chloé, väska, "Paddington".
3d 3 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK