57 föremål
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
25m 4s
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
21 tim 29m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 17 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
20 tim 35m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
21 tim 51m
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
21 tim 33m
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp,
6d 21 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
19m 4s
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6d
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
7m 4s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 23 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK