1948 föremål
Hänge guld med skarabé.
1d 20 tim
Hänge guld med skarabé.
1 211 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
1d 20 tim
Robert Högfeldt, "Salome".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Hedin, "Mendong-gumpa".
1d 20 tim
Sven Hedin, "Mendong-gumpa".
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
1d 20 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1d 20 tim
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Olson, Böljande landskap.
1d 20 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gunnar Frössén, "Stasi".
1d 20 tim
Gunnar Frössén, "Stasi".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fruls Tilpo, Utan titel.
1d 20 tim
Fruls Tilpo, Utan titel.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peder Duke, "Valör - Kulör".
1d 20 tim
Peder Duke, "Valör - Kulör".
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Henrik Bonnevier, "Moby, Bodyrock, 1999".
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK