1209 föremål
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
7d 16 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
7d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
7d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 15 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
7d 15 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, filt.
7d 15 tim
Burberry, filt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 15 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 15 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
7d 14 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 14 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
6d 15 tim
Nils Asp, Utan titel.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, Utan titel.
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK