48 föremål
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 13 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 14 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 13 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6d 16 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
14 tim 33m
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
16 tim 55m
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
3d 13 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
16 tim 49m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4d 9 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK