Kan inte nå servern
 
229 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1d 6 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
6 tim 21m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 1 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
1d 2 tim
Lodbössa, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 3 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
2 tim 57m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 6 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
6d 1 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d 4 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.