214 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
8 tim 15m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
4 tim 11m
Lodbössa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
3 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
5 tim 11m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
9 tim 3m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 5 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK