220 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 22 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 2 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas, "Ariel", Orrefors, 1979.
1d
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
4d 21 tim
Chloé, väska, "Paddington".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 22 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 1 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK